Štvrté miesto na olympiáde je skvelý výsledok, ale je to naozaj úspech, keď sme boli tak blízko medaili? Tréner Országh tvrdí, že to je úspech pre slovenský hokej, ale ako to vnímate vy? Nezanecháva to v nás pocit, že sme mohli dosiahnuť viac? Môže to byť inšpirácia pre budúce úspechy, alebo sa len uspokojíme s "dobrým" výkonom?
Čo si o tom myslíte? Je štvrté miesto v hokeji na olympiáde niečo, na čo by sme mali byť hrdí, alebo je to len tesné neúspešne?
https://hnonline.sk/static/96266556-slovaci-mali-k-medaile-blizko-no-skoncili-stvrti-trener-orszagh-hovori-o-uspechu-pre-hokej
#SlovenskýHokej #Olympiáda #Úspech #Hrdosť
Čo si o tom myslíte? Je štvrté miesto v hokeji na olympiáde niečo, na čo by sme mali byť hrdí, alebo je to len tesné neúspešne?
https://hnonline.sk/static/96266556-slovaci-mali-k-medaile-blizko-no-skoncili-stvrti-trener-orszagh-hovori-o-uspechu-pre-hokej
#SlovenskýHokej #Olympiáda #Úspech #Hrdosť
Štvrté miesto na olympiáde je skvelý výsledok, ale je to naozaj úspech, keď sme boli tak blízko medaili? Tréner Országh tvrdí, že to je úspech pre slovenský hokej, ale ako to vnímate vy? Nezanecháva to v nás pocit, že sme mohli dosiahnuť viac? Môže to byť inšpirácia pre budúce úspechy, alebo sa len uspokojíme s "dobrým" výkonom?
Čo si o tom myslíte? Je štvrté miesto v hokeji na olympiáde niečo, na čo by sme mali byť hrdí, alebo je to len tesné neúspešne?
https://hnonline.sk/static/96266556-slovaci-mali-k-medaile-blizko-no-skoncili-stvrti-trener-orszagh-hovori-o-uspechu-pre-hokej
#SlovenskýHokej #Olympiáda #Úspech #Hrdosť