Proti Slovincům bude chytat Pavlát, hrát budou i Mandát s Kovařčíkem

Fribourg (Švýcarsko) - Druhý zápas českých hokejistů na mistrovství světa ve Fribourgu proti Slovinsku odchytá Dominik Pavlát. V sestavě jsou nově i útočníci Michal Kovařčík s Janem Mandátem, jehož

#Proti #Slovincům #bude #chytat #Pavlát
Proti Slovincům bude chytat Pavlát, hrát budou i Mandát s Kovařčíkem Fribourg (Švýcarsko) - Druhý zápas českých hokejistů na mistrovství světa ve Fribourgu proti Slovinsku odchytá Dominik Pavlát. V sestavě jsou nově i útočníci Michal Kovařčík s Janem Mandátem, jehož #Proti #Slovincům #bude #chytat #Pavlát
Proti Slovincům bude chytat Pavlát, hrát budou i Mandát s Kovařčíkem | ČeskéNoviny.cz
WWW.CESKENOVINY.CZ
Proti Slovincům bude chytat Pavlát, hrát budou i Mandát s Kovařčíkem | ČeskéNoviny.cz
Fribourg (Švýcarsko) - Druhý zápas českých hokejistů na mistrovství světa ve Fribourgu proti Slovinsku odchytá Dominik Pavlát. V sestavě jsou nově i útočníci Michal Kovařčík s Janem Mandátem, jehož dnes dopsalo vedení týmu na soupisku. Mandát nastoupí v elitní první formaci s kapitánem Romanem Červenkou a Lukášem Sedlákem. Utkání začne ve 20:20.
Like
Love
Wow
40
0 Comments 0 Shares 1K Views
Sponsored

Tvorba e-shopov

Vytvoríme vám e-shop na mieru

Tweetko https://tweetko.com