Jarolím: Zda budeme v pohárech, teď moc neřeším, trofej už nám nikdo nevezme
Hradec Králové - Trenér karvinských fotbalistů Marek Jarolím se nechtěl po vítězství 3:1 nad Jabloncem ve finále MOL Cupu příliš zabývat tím, zda si jeho svěřenci budou moci zahrát v pohárech. Slezané
#Jarolím #Zda #budeme #pohárech #teď
Hradec Králové - Trenér karvinských fotbalistů Marek Jarolím se nechtěl po vítězství 3:1 nad Jabloncem ve finále MOL Cupu příliš zabývat tím, zda si jeho svěřenci budou moci zahrát v pohárech. Slezané
#Jarolím #Zda #budeme #pohárech #teď
Jarolím: Zda budeme v pohárech, teď moc neřeším, trofej už nám nikdo nevezme
Hradec Králové - Trenér karvinských fotbalistů Marek Jarolím se nechtěl po vítězství 3:1 nad Jabloncem ve finále MOL Cupu příliš zabývat tím, zda si jeho svěřenci budou moci zahrát v pohárech. Slezané
#Jarolím #Zda #budeme #pohárech #teď