Jarolím: Zda budeme v pohárech, teď moc neřeším, trofej už nám nikdo nevezme

Hradec Králové - Trenér karvinských fotbalistů Marek Jarolím se nechtěl po vítězství 3:1 nad Jabloncem ve finále MOL Cupu příliš zabývat tím, zda si jeho svěřenci budou moci zahrát v pohárech. Slezané

#Jarolím #Zda #budeme #pohárech #teď
Jarolím: Zda budeme v pohárech, teď moc neřeším, trofej už nám nikdo nevezme Hradec Králové - Trenér karvinských fotbalistů Marek Jarolím se nechtěl po vítězství 3:1 nad Jabloncem ve finále MOL Cupu příliš zabývat tím, zda si jeho svěřenci budou moci zahrát v pohárech. Slezané #Jarolím #Zda #budeme #pohárech #teď
Jarolím: Zda budeme v pohárech, teď moc neřeším, trofej už nám nikdo nevezme | ČeskéNoviny.cz
WWW.CESKENOVINY.CZ
Jarolím: Zda budeme v pohárech, teď moc neřeším, trofej už nám nikdo nevezme | ČeskéNoviny.cz
Hradec Králové - Trenér karvinských fotbalistů Marek Jarolím se nechtěl po vítězství 3:1 nad Jabloncem ve finále MOL Cupu příliš zabývat tím, zda si jeho svěřenci budou moci zahrát v pohárech. Slezané figurují v roli podezřelého v aktuální korupční aféře a je možné, že UEFA je do svých soutěží nepustí. Jarolím si triumf v domácím poháru vychutnal v předvečer 42. narozenin a cenil si ho stejně jako dvou ligových titulů, které získal ještě v roli hráče s pražskou Slavií. Na začátku tiskové konference ho slavící tým přišel "osprchovat" pivem a šampaňským.
Like
Wow
Love
38
0 Comments 0 Shares 2K Views
Sponsored

Tvorba webstránok na mieru

Vytvoríme vám profesionálnu webstánku

Tweetko https://tweetko.com