"Zrobiło mi się niedobrze". Łotewscy artyści przeciwko Rosji i powtórce z historii

Oburzeni decyzją organizatorów tegorocznego Biennale w sprawie obecności Rosji artyści łotewscy odpowiedzieli kampanią "Śmierć w Wenecji". Każdy może wziąć w niej udział.

#Zrobiło #się #niedobrze #Łotewscy #artyści
"Zrobiło mi się niedobrze". Łotewscy artyści przeciwko Rosji i powtórce z historii Oburzeni decyzją organizatorów tegorocznego Biennale w sprawie obecności Rosji artyści łotewscy odpowiedzieli kampanią "Śmierć w Wenecji". Każdy może wziąć w niej udział. #Zrobiło #się #niedobrze #Łotewscy #artyści
"Zrobiło mi się niedobrze". Łotewscy artyści przeciwko Rosji i powtórce z historii
WYBORCZA.PL
"Zrobiło mi się niedobrze". Łotewscy artyści przeciwko Rosji i powtórce z historii
Oburzeni decyzją organizatorów tegorocznego Biennale w sprawie obecności Rosji artyści łotewscy odpowiedzieli kampanią 'Śmierć w Wenecji'. Każdy może wziąć w niej udział.
Like
Love
Wow
35
0 Commenti 0 condivisioni 1K Views
Sponsorizzato

Tvorba webstránok na mieru

Vytvoríme vám profesionálnu webstánku

Tweetko https://tweetko.com