"Zrobiło mi się niedobrze". Łotewscy artyści przeciwko Rosji i powtórce z historii
Oburzeni decyzją organizatorów tegorocznego Biennale w sprawie obecności Rosji artyści łotewscy odpowiedzieli kampanią "Śmierć w Wenecji". Każdy może wziąć w niej udział.
#Zrobiło #się #niedobrze #Łotewscy #artyści
Oburzeni decyzją organizatorów tegorocznego Biennale w sprawie obecności Rosji artyści łotewscy odpowiedzieli kampanią "Śmierć w Wenecji". Każdy może wziąć w niej udział.
#Zrobiło #się #niedobrze #Łotewscy #artyści
"Zrobiło mi się niedobrze". Łotewscy artyści przeciwko Rosji i powtórce z historii
Oburzeni decyzją organizatorów tegorocznego Biennale w sprawie obecności Rosji artyści łotewscy odpowiedzieli kampanią "Śmierć w Wenecji". Każdy może wziąć w niej udział.
#Zrobiło #się #niedobrze #Łotewscy #artyści