Mladá Boleslav vyhrála přes dvoubrankové manko v Olomouci

Olomouc - Hokejisté Mladé Boleslavi prohrávali v utkání 35. kola extraligy na ledě Olomouce ve 13.

#Mladá #Boleslav #vyhrála #přes #dvoubrankové
Mladá Boleslav vyhrála přes dvoubrankové manko v Olomouci Olomouc - Hokejisté Mladé Boleslavi prohrávali v utkání 35. kola extraligy na ledě Olomouce ve 13. #Mladá #Boleslav #vyhrála #přes #dvoubrankové
Mladá Boleslav vyhrála přes dvoubrankové manko v Olomouci | ČeskéNoviny.cz
WWW.CESKENOVINY.CZ
Mladá Boleslav vyhrála přes dvoubrankové manko v Olomouci | ČeskéNoviny.cz
Olomouc - Hokejisté Mladé Boleslavi prohrávali v utkání 35. kola extraligy na ledě Olomouce ve 13. minutě 0:2, přesto dokázali skóre otočit a radovali se po vítězství 5:2. Středočeši zabrali po dvou zápasech bez zisku a udrželi si díky tomu čtyřbodový náskok na poslední Litvínov. Olomouc prohrála potřetí za sebou a zůstává jedenáctá. Vítězný gól si připsal na začátku 34. minuty Tomáš Fořt.
Like
Wow
20
1 Kommentare 0 Geteilt 490 Ansichten
Gesponsert

Tvorba webstránok na mieru

Vytvoríme vám profesionálnu webstánku

Tweetko https://tweetko.com