V Košiciach vyhlásili pre zlú poveternostnú situáciu prvý kalamitný stupeň, zastávky v kopcoch nie sú obsluhované
Cestári už niekoľko dní postupujú podľa Operačného plánu zimnej údržby.V Košiciach vyhlásili v súvislosti so zlou povete
#Košiciach #vyhlásili #pre #zlú #poveternostnú
Cestári už niekoľko dní postupujú podľa Operačného plánu zimnej údržby.V Košiciach vyhlásili v súvislosti so zlou povete
#Košiciach #vyhlásili #pre #zlú #poveternostnú
V Košiciach vyhlásili pre zlú poveternostnú situáciu prvý kalamitný stupeň, zastávky v kopcoch nie sú obsluhované
Cestári už niekoľko dní postupujú podľa Operačného plánu zimnej údržby.V Košiciach vyhlásili v súvislosti so zlou povete
#Košiciach #vyhlásili #pre #zlú #poveternostnú