Czy będziemy bezczynnie odliczać czas do antyukraińskich pogromów?
Auschwitz nie spadło z nieba. A w polskim Sejmie działy się w ostatni wtorek rzeczy koszmarne.
#Czy #będziemy #bezczynnie #odliczać #czas
Auschwitz nie spadło z nieba. A w polskim Sejmie działy się w ostatni wtorek rzeczy koszmarne.
#Czy #będziemy #bezczynnie #odliczać #czas
Czy będziemy bezczynnie odliczać czas do antyukraińskich pogromów?
Auschwitz nie spadło z nieba. A w polskim Sejmie działy się w ostatni wtorek rzeczy koszmarne.
#Czy #będziemy #bezczynnie #odliczać #czas