Polscy kierowcy ciężarówek w USA: Kiedyś królowie szos, dziś dobijani przez ceny diesla
- Mam dużą ciężarówkę, którą przed wojną z Iranem tankowałem za 450 dolarów. Teraz kosztuje to dwa razy tyle i większość kosztów muszę wziąć na siebie - żali się trucker spod Nowego Jorku.
#Polscy #kierowcy #ciężarówek #USA #Kiedyś
- Mam dużą ciężarówkę, którą przed wojną z Iranem tankowałem za 450 dolarów. Teraz kosztuje to dwa razy tyle i większość kosztów muszę wziąć na siebie - żali się trucker spod Nowego Jorku.
#Polscy #kierowcy #ciężarówek #USA #Kiedyś
Polscy kierowcy ciężarówek w USA: Kiedyś królowie szos, dziś dobijani przez ceny diesla
- Mam dużą ciężarówkę, którą przed wojną z Iranem tankowałem za 450 dolarów. Teraz kosztuje to dwa razy tyle i większość kosztów muszę wziąć na siebie - żali się trucker spod Nowego Jorku.
#Polscy #kierowcy #ciężarówek #USA #Kiedyś