Romanowski po raz pierwszy zabrał głos po ucieczce z Węgier. Mówi o "represjach"

Były wiceminister sprawiedliwości Marcin Romanowski prawdopodobnie przebywa w Stanach Zjednoczonych, tak jak Zbigniew Ziobro. - Zmieniają się okoliczności, ale walka o Polskę trwa - i będzie trwać aż do zwycięstwa nad szkodliwą i haniebną kryptodyktaturą Donalda Tuska!

#Romanowski #raz #pierwszy #zabrał #głos
Romanowski po raz pierwszy zabrał głos po ucieczce z Węgier. Mówi o "represjach" Były wiceminister sprawiedliwości Marcin Romanowski prawdopodobnie przebywa w Stanach Zjednoczonych, tak jak Zbigniew Ziobro. - Zmieniają się okoliczności, ale walka o Polskę trwa - i będzie trwać aż do zwycięstwa nad szkodliwą i haniebną kryptodyktaturą Donalda Tuska! #Romanowski #raz #pierwszy #zabrał #głos
Romanowski po raz pierwszy zabrał głos: Nie zatrzymamy się, walka trwa
WYBORCZA.PL
Romanowski po raz pierwszy zabrał głos: Nie zatrzymamy się, walka trwa
Były wiceminister sprawiedliwości Marcin Romanowski prawdopodobnie przebywa w Stanach Zjednoczonych, tak jak Zbigniew Ziobro. - Zmieniają się okoliczności, ale walka o Polskę trwa - i będzie trwać aż do zwycięstwa nad szkodliwą i haniebną kryptodyktaturą Donalda Tuska! - podkreślił w opublikowanym nagraniu.
Like
Love
Wow
95
0 Commenti 0 condivisioni 2K Views
Sponsorizzato

Tvorba e-shopov

Vytvoríme vám e-shop na mieru

Tweetko https://tweetko.com