Romanowski po raz pierwszy zabrał głos po ucieczce z Węgier. Mówi o "represjach"
Były wiceminister sprawiedliwości Marcin Romanowski prawdopodobnie przebywa w Stanach Zjednoczonych, tak jak Zbigniew Ziobro. - Zmieniają się okoliczności, ale walka o Polskę trwa - i będzie trwać aż do zwycięstwa nad szkodliwą i haniebną kryptodyktaturą Donalda Tuska!
#Romanowski #raz #pierwszy #zabrał #głos
Były wiceminister sprawiedliwości Marcin Romanowski prawdopodobnie przebywa w Stanach Zjednoczonych, tak jak Zbigniew Ziobro. - Zmieniają się okoliczności, ale walka o Polskę trwa - i będzie trwać aż do zwycięstwa nad szkodliwą i haniebną kryptodyktaturą Donalda Tuska!
#Romanowski #raz #pierwszy #zabrał #głos
Romanowski po raz pierwszy zabrał głos po ucieczce z Węgier. Mówi o "represjach"
Były wiceminister sprawiedliwości Marcin Romanowski prawdopodobnie przebywa w Stanach Zjednoczonych, tak jak Zbigniew Ziobro. - Zmieniają się okoliczności, ale walka o Polskę trwa - i będzie trwać aż do zwycięstwa nad szkodliwą i haniebną kryptodyktaturą Donalda Tuska!
#Romanowski #raz #pierwszy #zabrał #głos